Stále jsme na telefonu: +420 777 209 510

Servis

Servis automatických kávovarů Dr.Coffee

Automatické kávovary pro Váš byznys » Servis automatických kávovarů Dr.Coffee

Pro dokonalý výsledek a příjemný zážitek se šálkem kávy, je třeba každému kávovaru dát odpovídající péči. Pravidelný proplach mléčných a kávových cest. Periodické odvápnění kávovaru. Přenastavení mlýnku a dávkování kávy při změně druhu zrnkové kávy. To vše patří do běžné údržby. Velmi důležité je pravidelné čištění kávových a mléčný cest chemickou cestou za použití odpovídajících přípravků k tomu určených. Na co nestačíte Vy, s tím Vám rádi pomůžeme. Ale je to jednoduché. Postačí řídit se instrukcemi na ovládacím displeji, krok za krokem.

Automatické kávovary Dr.Coffee jsou vybaveny vizuálním průvodcem i v českém jazyce na ovládacím panelu. Vizuální průvodce Vás intuitivně provede jednotlivými kroky údržby, tak aby jste nic zásadního nevynechali.

Cílem našeho servisu je vždy na prvním místě spokojený zákazník s funkčním kávovarem a dostatečnou zásobou zrnkové kávy, popřípadě kelímků a dalších nezbytností. Zajišťujeme subdodavateli dodání porcelánového nebo skleněného kávového inventáře včetně vysokotepelného potisku (logování). Dodáváme samozřejmě i papírové kelímky všech dostupných velikostí včetně víček pro ToGo kávu, i s možností potisku dle přání zákazníka.

Servis automatických kávovarů Dr.Coffee:

  • Doprava kávovaru a instalace – ZDARMA
  • Základní nastavení kávovaru – ZDARMA
  • Zaškolení obsluhy – ZDARMA
  • Záruční a pozáruční servis – ZDARMA / POPLATEK
  • Dodávka zrnkové kávy
  • Dodávka papírových kelímků

1 + 3 =