Jak vybrat automatický kávovar

V předchozím příspěvku Nákup nebo pronájem kávovaru jsme probrali proč dát přednost nákupu kávovaru před pronájmem, v případě že Vám kávovar má přinášet zisk, a s nikým se o něj nedělit.

Dnes se zaměříme na výběr automatického kávovaru.
Prvním hlediskem výběru je, pro jak velký provoz si kávovar pořizujeme. Tedy kolik porcí kávy a kávových nápojů chceme, nebo jsme schopni prodat. Kávovar by podle toho měl mít dostatečně velkou nádrž na vodu, případně zvolit kávovar s připojením na vodovodní řád. To samé platí i pro nádobu na kávové „puky“. Je to důležité proto, aby jste místo zákazníků neobsluhovali jen kávovar. Dolít vodu a vysypat puky po každých 10ti porcích.
Automatické kávovary Dr.Coffee nabízí několik kombinačních variant. Pokud Vám nebudou stačit informace na našem webu, rádi Vám zodpovíme Vaše dotazy po telefonu: +420 777 209 510, nebo Vás osobně navštívíme.

Důležitou roli hraje i design kávovaru, tak aby Vám ladil s interiérem provozovny, a byl šperkem Vašeho provozu, protože Vám bude přinášet nemalé zisky.
Je třeba také počítat s tím, že pokud výběrem a umístěním kávovaru v provozovně na viditelném místě, z kávovaru uděláte ozdobu podniku, zvýší se Vám denní prodej porcí v nejhorším případě o 50%. V praxi to znamená, raději vybrat kávovar o kapacitní třídu vyšší. Pokud v současné době připravujete době připravujete denně 20 porcí, je do budoucna výhodnější pořídit automatický kávovar na 50 porcí, a ne kávovar na 30 porcí. Takovým kávovarem je např. Dr.Coffee M12 Plus.

Máte-li provozovnu, která zajišťuje obslužnost různých společenských, kulturních a sportovních akcí, vybírejte kávovar s připojením na vodu, a denní výdejní kapacitou od 50 do 100 porcí, včetně možnosti připravit kávu a kávové nápoje na cestu i do vyšších kelímků (ToGo).

Se spolehlivým kávovarem Dr.Coffee a kvalitní kávou, si zákazníci Vaši provozovnu ještě více oblíbí.

Přeji Vám příjemný den a úspěchy v podnikání

Doktor Kafe