Stále jsme na telefonu: +420 777 209 510

Automatické kávovary-Dr.Coffee

Automatické kávovary pro Váš byznys » Automatické kávovary Dr.Coffee

Hledáte spolehlivý a efektivní způsob, jak vybavit novou provozovnu nebo vylepšit Váš stávající podnik? Seznamte se s nabídkou automatických kávovarů Dr.Coffee. Vyberte ten správný kávovar, který vyhovuje Vašim potřebám a požadavkům Vašich zákazníků. Rádi Vám při výběru poradíme. Dopřejte svým zákazníkům dokonalou kávu každý den a přidejte k tomu možnost kávy s sebou (ToGo).

Výhody profesionálních automatických kávovarů Dr.Coffee:

Přijatelná cenaVysoká kvalita připravovaných nápojů – Jednoduchá obsluha, kterou zvládne úplně každý – Rychlý výdejVyšší ziskyVysoká denní obslužnostSnadná údržba a čištění kávovaru – Nižší hmotnost a snadná manipulaceDostupný servis a cenově dostupné ND – Rychlá návratnost investice do kávovaru.

Automatické kávovary pro Váši provozovnu nebo kancelář si vybírejte podle přibližného počtů připravovaných porcí za den. V některých případech počítejte i s tím, že se Vám může v krátkém čase zvýšit počet prodaných porcí díky profesionálně připravované výborné kávě a kávových nápojů, a kávovar s menší produkční kapacitou nebude stačit.
Více informací o vhodném výběru kávovaru se dočtete v příspěvku JAK VYBRAT AUTOMATICKÝ KÁVOVAR.

3 + 2 =